Öğrenci Yaşadığımız çevre

Konusu 'Web Kütüphanesi' forumundadır ve Sümeyra tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  Yaşadığımız çevre

  Yaşadığımız çevre, özümüze duyduğumuz sevgiyi belirleyici bir role sahiptir. Birlikte olduğumuz insanların, pozitif yönleri ağır basan kişiler olmaları gereklidir. Çevrelendiğimiz yaşam da aynı derecede önem taşır. Kendinizi rahat hissedeceğiniz nesnelerle donatılmış bir ev yaratmak kendiniz için yapacağınız keyif verici bir eylemlerden biridir. Yaşadığımız çevre benliğimizi yansıtan bir ayna gibidir ve ve bu ayna ve insanlar arasında süreğen bir etkileşim vardır.

  Yaşadığımız ortamı temiz tutmak, bizi zihni depresyonlarınızdan uzaklaştırabilecek kadar yaşamımızda önemli bir rol oynar. Dağınık, pis bir oda kendinizi daha kötü hissetmenize neden olacaktır. Yaşadığımız ortamı yenilemek, o ortama bir düzen getirmekle kalmayıp, kendi yaşamlarımızı da düzen getirecektir. Ve ne kadar emek verirseniz, yaşamlarınız o kadar aydınlanacaktır. Dostlarınızı keyifle çağıracağınız, sadece saf titreşimlerin dolaşabildiği, yumuşak ışık ve müzikle doyurulan bir yuva, yaşamınıza armoniyi ve huzuru armağan edecektir.

  Yaşadığınız ortama gösterdiğiniz aynı önemi, kendi beğenileriniz yönünde, dış görünüşünüze vererek, yaşamınıza daha fazla ongunluk getirebilirsiniz.