iPhone telefonu olana bedava

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Sümeyra tarafından 13 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  iPhone telefonu olana bedava

  iphone-telefonu-olana-bedava2623-s.jpg  Apple’ın mobil cihazı kullananlara Skype, ücretsiz video mesaj gönderme imkanı sağladı. Bildiğiniz gibi ay başında Skype video mesajlaşma servisini Windows, Mac ve mobil cihaz kullanıcıları için ücretsiz olarak sundu. Şimdi de iOS uygulamasını güncelledi ve Apple’ın mobil cihazlarını kullananlar için ücretsiz ve aynı zamanda sınırsız video mesaj gönderme imkanını sunuyor.
  Güncelleme Video mesajlaşma özelliğini getirdi. Ayrıca bazı hataları çözdü, performans açısından da iyileştirmeler getirdi. Sesli ve görüntülü görüşmede, video mesajlara erişimde iyileştirmeler de yenilikler arasında bulunuyor. Skype’ın en yeni versiyonunu Apple App Store bağlantısından indirebilirsiniz.

  Daha önce Skype’ın video mesajlaşma servisini mobil ortamda kullanabilmek için ayda 4.99 dolar civarında ücrete sahip olan Skype Premium abonesi olmak gerekiordu. Buna rağmen iOS kullanıcılarına ücretsiz 20 video mesaj gönderme hakkı tanımıştı. Bugün gelen güncelleme ile beraber kullanıcılar artık Premium abonesi olmadan, dolayısıyla da ek ücret ödemeden istedikleri kadar görüntülü mesaj gönderebilecek.